Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny

Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny - Elena Krejčová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elena Krejčová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Krejčová,. Číst Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny se může používat a je zaměřen primárně (ale ne výhradně) na studenty-slavisty a na další studenty studující jeden nebo i více jazyků z „pravé“ části slovníku, a to v počáteční fázi jejich studia (se zaměřením na dosažení jazykových dovedností na úrovni A2 podle Evropského referenčního rámce). Slovník představuje lexikální minimum, které by studenti měli ovládat ke státní závěrečné zkoušce. S jazykovým materiálem obsaženým v tomto slovníku se ale může začít pracovat už v počáteční fázi studia a výuky jednotlivých jazyků, přičemž slovník slouží jako jádro, které se dá neustále obohacovat jak v procesu univerzitní výuky, tak i při samostudiu.


...ý slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny ... Ostatní jazyky - slovníky ... . Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny. The owner of this website processes the cookies required for the functionality of the website, analytical purposes and marketing. More information. Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny se může používat a je zaměřen primárně (ale ne výhradně) na studenty-slavisty a na další studenty studující jeden nebo i více jazyků z „pravé" části slovníku, a to v počáteční fázi jejich studia (se zaměřením na dosažení jazykových dovedností na úrovni A2 podle Evropského referenčního ... Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a c ... Latinský slovník - překlad noc z češtiny ... ... Tematický slovník češtiny, bulharštiny, srbštiny a chorvatštiny se může používat a je zaměřen primárně (ale ne výhradně) na studenty-slavisty a na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY