Ve službách Ministerstva vnitra: Chránil jsem tři prezidenty

Ve službách Ministerstva vnitra: Chránil jsem tři prezidenty - Olin Jurman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olin Jurman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službách Ministerstva vnitra: Chránil jsem tři prezidenty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve službách Ministerstva vnitra: Chránil jsem tři prezidenty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olin Jurman. Číst Ve službách Ministerstva vnitra: Chránil jsem tři prezidenty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvacáté století bylo po naši zemi plné zvratů. Stejně těžké to bylo i pro její obyvatele. Bylo velmi složité projít celým životem bez ztráty kytičky. A navíc jako policejní důstojník ve vládní ochrance. Jarda Bobek to dokázal... Kniha je průhledem do života legendárního zakladatele systému moderní technické ochrany a prezidenta republiky a státních orgánů od padesátých do devadesátých let minulého století.


...žbách Ministerstva vnitra Autor: Jurman, Olin Nakladatel: Brána EAN: 9788072439317 ISBN: 978-80-7243-931-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 464 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha: Ve službách Ministerstva vnitra (Olin Jurman ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Ve službách Ministerstva vnitra - Chránil jsem tři prezidenty, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ve službách Ministerstva vnitra - Chránil jsem tři prezidenty. Kniha: Ve službách Ministerstva vnitra - Chránil jsem tři prezidenty - Olin Jurman. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše ... Ve službách Ministerstva vnitra - Chránil jsem tři prezidenty ... . Kniha: Ve službách Ministerstva vnitra - Chránil jsem tři prezidenty - Olin Jurman. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Ve službách Ministerstva vnitra ... Objednávejte knihu Ve službách M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY