Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou

Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou - Marine Barnérias | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marine Barnérias
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marine Barnérias. Číst Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marine byla v jejích třiadvaceti letech diagnostikována roztroušená skleróza. Naléhavost situace, v níž se musela rychle rozhodnout, zda se léčit nebo ne, a nedostatek informací ji přivedly k úvaze: „ To ty jsi onemocněla, proto je třeba, abys hledala řešení v sobě samé.“ Rozhodla se nemoc brát jako zvláštní dar od života. Svou R(oztroušenou) S(klerózu) pojmenovala Rosy a pustila se do „zahradničení“ a péče o svou květinu s cílem otupit její trny a přimět ji sdílet s ní zvolenou životní cestu. Jaká byla nakonec její léčba? Projekt, o kterém už dávno snila: cestování. Vybrala k tomu tři země: „Nový Zéland se stane místem, kde se pokusím znovu objevit své tělo, hlouběji ho procítit, abych ho mohla líp chránit. V Barmě se pokusím ovládnout svou mysl pomocí meditace. Naostřím tak svou nejlepší zbraň proti RS. Mongolsko se stane zkušebním kamenem mé duše, kterou jsem až dosud zanedbávala, třebaže je nositelem paměti. Jaký si dám cíl? Nalézt rovnováhu, kterou se moje RS snaží rozbít.“ Marine se obrací ke každému z nás. Naučme se spolu s ní věřit v sebe a ve své sny.


...Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou - Marine Barnérias Komentáře (1) Kniha Bonjour, živote: Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou Marine Barnérias Nakladatel: Ikar 2019 Bonjour, živote ... E-kniha: Bonjour, živote! - Marine Barnérias | Knihy.ABZ.cz ... . Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou Autor: Barnérias, Marine Nakladatel: Ikar EAN: 9788024940656 ISBN: 978-80-249-4065-6 Originál: Seper Hero Překlad: Jovanovičová, Hana Popis: Elektronická kniha, 464 stran, bez zabezpečení DRM, 14,7 MB ePUB, 25,0 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušeno ... Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s ... ... . Cesta, která mě naučila žít s roztroušeno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY