Fany byla při tom

Fany byla při tom - Hanna Schottová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hanna Schottová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fany byla při tom.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fany byla při tom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hanna Schottová. Číst Fany byla při tom Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1989 v Lipsku a Fany se otočil svět vzhůru nohama. Když se po letních prázdninách vrátí do školy, zjistí, že její kamarádka Sophie nenastoupila. A co hůř? Není jisté, jestli ji ještě někdy uvidí. Učitelé jsou tajemní a rodiče se jí sice snaží vysvětlit, proč někteří její spolužáci zničehonic s rodiči odcestovali, Fany to ale pořád nejde do hlavy. Proč by někdo stanoval u hranic a čekal kdoví na co, když může chodit do školy nebo do práce? Fany je svědkem událostí bouřlivého podzimu, a když se jako zázrakem otevřou hranice do západního Německa, vydá se i ona se svou rodinou na velkou cestu. Výjimečný příběh pro děti odrážející události roku 1989 v Německu, ale i v jiných socialistických zemích, byla zpracována jako animovaný film, který poběží u příležitosti výročí pádu berlínské zdi i v našich kinech. Kniha je určena čtenářům od 8 let.


...a při tom - Hanna Schottová . Píše se rok 1989 v Lipsku a Fany se otočil svět vzhůru nohama ... Fany byla při tom - Knihy.cz ... . Když se po letních prázdninách vrátí do školy, zjistí, že její kamarádka Sophie nenastoupila. A co hůř? Není jisté, jestli ji ještě někdy uvidí. Fany byla při tom; Fany byla při tom Schottová Hanna. Koupit knihu. O knize: Píše se rok 1989 v Lipsku a Fany se otočil svět vzhůru nohama. Když se po letních prázdninách vrátí do školy, zjistí, že její kamarádka Sophie nenas ... Kniha Fany byla při tom - Hanna Schottová | knizniklub.cz ... . Když se po letních prázdninách vrátí do školy, zjistí, že její kamarádka Sophie nenastoupila. A co hůř? Není jisté, jestli ji ještě někdy uvidí. Soutěž o dětskou knihu Fany byla při tom. Děti potřebují naši lásku, důležité vitaminy, minerály a mastné kyseliny. Věnujte jim chvilku času tím že jim přečtete krásnou knížku před spaním. Informace o soutěži. Začátek soutěže: 19.05.2020 13:44 Fany byla při tom v pořadu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY