Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti

Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti - Miguel Ruiz Don | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miguel Ruiz Don
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miguel Ruiz Don. Číst Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Don Miguel Ruiz, autor bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda, nám v této audioknize připomíná jednu hlubokou a prostou pravdu: Chceme-li skoncovat s emočním utrpením a obnovit svou radost ze života, musíme přestat věřit lžím, většinou o sobě samých. Tato průkopnická audiokniha, založená na staré toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu. Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti – do reality pravdy, lásky a radosti.


... Hlas poznání - Toltécká kniha moudrosti - Don Miguel Ruiz ... Hlas poznání - Toltécká kniha moudrosti — Tympanum ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti - Cesta vnitřního míru Janet Mills, Miguel Ruiz Don Hlas poznání: Toltécká kniha moudrosti Miguel Ruiz Don Interpret: Renata Volfová Hlas poznání. Toltécká kniha moudrosti Don Miguel Ruiz, autor bestseller ... Hlas poznání - Don Miguel Ruiz | Knihy Dobrovský ... . Toltécká kniha moudrosti Don Miguel Ruiz, autor bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda, nám v této audioknize připomíná jednu hlubokou a prostou pravdu: Chceme-li skoncovat s emočním utrpením a obnovit svou radost ze života, musíme přestat věřit lžím, většinou o sobě samých. Kniha, založená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY