Lehké povídání o nelehkých věcech

Lehké povídání o nelehkých věcech - Josef Hlavička | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Hlavička
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lehké povídání o nelehkých věcech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lehké povídání o nelehkých věcech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hlavička. Číst Lehké povídání o nelehkých věcech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, kterou držíte v ruce, obsahuje dvanáct povídek, ve kterých jejich účastníci a autor vtipnou formou reagují na časté potíže a kameny úrazu, s nimiž se v životě setkáváme. Máme tak před sebou zrcadlo, které nám poskytuje příležitost porovnat jejich přístupy a názory se svými vlastními zkušenostmi a snad se i v něčem poučit a nechat inspirovat. Na konci každé povídky najdeme několik trefných citátů významných osobností, které nám otevírají další úhly pohledů na situace, do nichž se opakovaně v životě dostáváme.


...povídání o nelehkých věcech. Běžná cena 289,00 K ... Knihovna Václava Štecha ve Slaném: ... ... LIREGO s.r.o. ADRESA Klimentská 1246/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 EMAIL [email protected] ... Kniha, kterou držíte v ruce, obsahuje dvanáct povídek, ve kterých jejich účastníci a autor vtipnou formou reagují na časté potíže a kameny úrazu, s nimiž se v životě setkáváme. Máme tak před sebou zrcadlo, které nám poskytuje příležitost porovnat jejich přístupy a názory se svými vlastními zkušenostmi a snad se i v něčem poučit a nechat inspirovat. Lehké povídání o nelehkých věcech. Beletrie. Vši ... Autoři | Lirego s.r.o. ... . Lehké povídání o nelehkých věcech. Beletrie. Všichni B D H J M. Anna Beatrix ... Poutavé vyprávění o stáří, smrti, lásce, přátelství, snech a očekávání. S ohledem na aktuální situaci na k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY