Matčino vyznání

Matčino vyznání - Kelly Rimmerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kelly Rimmerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matčino vyznání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matčino vyznání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kelly Rimmerová. Číst Matčino vyznání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Olivie a David byli perfektní pár. Pak se jim narodila dcera Zoe a vše vypadalo naprosto dokonale. Teď je ale David mrtvý a Oliviin svět se rozpadl na miliony malých kousků. Zatímco ji pohlcuje zármutek, tchyně truchlí nad ztrátou syna. Obě ženy však skrývají tajemství o muži, kterého milovaly. Tajemství, jež by zasáhlo celou rodinu. V manželství Olivie a Davida nebylo vše tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Prolomí Olivie a Ivy hradbu mlčení? Matka by však měla chránit své dítě, bez ohledu na cenu, kterou za to zaplatí. Nebo snad…?


...o vyznání mne zasáhlo víc, než jsem čekala ... Matčino vyznání Euromedia Group, a.s. ... . Přiznám se, že se mi kniha místy hůř četla a musela jsem si ji "dávkovat", abych ji dokázala správně vstřebat. Ne proto, že by byla špatně napsaná. Naopak právě proto, že byla napsaná tak dobře - tak moc sugestivně, že jsem měla při čtení vysloveně úzkostné ... Matčino vyznání - Kelly Rimmerová. Olivie a David byli perfektní pár. Pak se jim narodila dcera Zoe a vše vypadalo ... Matčino vyznání ... . Pak se jim narodila dcera Zoe a vše vypadalo naprosto dokonale. Teď je ale David... Počet stran: 392, Cena: 319 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Ikar, Soužití Olivie a Davida na australském maloměstě vypadá na první pohled idylicky. On je úspěšný podnikatel a ona miluje svou práci na veterinární klinice. Poté, co se jim narodí malá ... Matči...SOUVISEJÍCÍ KNIHY