Moderní analýza biologických dat 3. díl: Nelineární modely v prostředí R

Moderní analýza biologických dat 3. díl: Nelineární modely v prostředí R - Marek Brabec, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Brabec,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní analýza biologických dat 3. díl: Nelineární modely v prostředí R.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní analýza biologických dat 3. díl: Nelineární modely v prostředí R ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Brabec,. Číst Moderní analýza biologických dat 3. díl: Nelineární modely v prostředí R Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace navazuje na první dva díly Moderní analýzy biologických dat a představuje vybrané nelineární regresní modely a metody. Text knihy je praktickou příručkou analýzy dat v prostředí jednoho z nejrozsáhlejších statistických nástrojů na světě, softwaru R. Je sestaven z 19 vzorově vyřešených a okomentovaných příkladů, které byly vybrány tak, aby ukázaly správnou konstrukci modelu a upozornily na problémy a chyby, které se mohou v průběhu analýzy dat vyskytnout. Text je psán jednoduchým jazykem srozumitelným pro čtenáře bez speciálního matematického vzdělání. Kniha je především určena studentům i vědeckým pracovníkům biologických, tj. zemědělských, veterinárních, lékařských a farmaceutických oborů, kteří potřebují analyzovat nelineární závislosti ve výsledcích svých pozorování či experimentů.


... Oct 24, 2019, Stano Pekár and others published Moderní analýza biologických dat ... Moderní analýza biologických dat 3 - Stano Pekár, Marek ... ... . 3. Nelineární modely v prostředí R [Modern Analysis of Biological Data. 3. Non-linear Models in R ... Publikace navazuje na první dva díly Moderní analýzy biologických dat a představuje vybrané nelineární regresní modely a metody. Text knihy je praktickou příručkou analýzy dat v prostředí jednoho z nejrozsáhlejších statistických nástrojů na světě, softwaru R. Je sestaven z 19 vzorově vyřešených a okomentovaných příkladů, které byly ... Moderní analýza biologických dat. 3. díl, Nelineární ... ... . Je sestaven z 19 vzorově vyřešených a okomentovaných příkladů, které byly vybrány tak, aby ukázaly ... Publikace navazuje na první dva díly Moderní analýzy biologických dat a představuje vybrané nelineární regresní modely a metody. Text knihy je praktickou příručkou analýzy dat v prostředí jednoho z nejrozsáhlejších statistických nástrojů na světě, softwaru R. Je sestaven z 19 vzorově vyřešených a okomentovaných p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY