Temné lesy

Temné lesy - Harlan Coben | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Harlan Coben
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné lesy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné lesy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harlan Coben. Číst Temné lesy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Okresní státní zástupce Paul Copeland se pouští do soukromého vyšetřování dvacet let starého případu, kdy v hlubokých lesích kolem dětského letního tábora zmizeli čtyři mladí lidé. Dva z nich se našli s proříznutým hrdlem, dva už nikdy nikdo neviděl. Jenže teď je jeden z nich nalezen – mrtvý a o dvacet let starší, než by měl být… Harlan Coben ve své detektivce opět zastihuje své hrdiny v mezní životní situaci, kdy musejí čelit nejen vnějšímu tlaku, ale i vlastní minulosti a svědomí. Kniha zaujme nejen tajemnou zápletkou, skvělou psychologickou kresbou postav a svižným dějem, ale i vtipnými dialogy a ironickým nadhledem.


... lesy byly prvním norským hororem od roku 1958, kdy byl uveden film De dødes tjern ... Temné lesy | Nejlepší filmy ... . -Natáčelo se v okolí Kaupangeru v Norsku. 63%. Hodnocení uživatelů. kleopatra ... Kniha Temné lesy Přidat komentář. m_martina. 9 15. května. Pro mne jedna z nejlepších od Harlana Cobena. ... Speedy9245 789,246 views. Nejtemnější tajemství Británie Bratránek. - Duration: 45:56. Karel Braunstein 74,148 views. FBI - chamtivost ! - Duration: 50:11 ... The official trailer for the upcoming psyc ... Temné lesy by Harlan Coben ... . FBI - chamtivost ! - Duration: 50:11 ... The official trailer for the upcoming psychological thriller DARK WOODS being helmed by Michael Escobedo and produced by Nom De Plume Films and Lee Rudnicki. The film stars Tracey Coogan, John ... nenalezeny žádné záznamy v této kateg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY