Co je nového ve vzdělávání

Co je nového ve vzdělávání - Tomáš Feřtek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Feřtek
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co je nového ve vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co je nového ve vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Feřtek. Číst Co je nového ve vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zapomeňte na tu poslední i všechny příští nepovedené reformy školství. Co může za problémy, které dnes pozorujeme ve vzdělávacím systému? Tomáš Feřtek se zamýšlí nad vlivem poznatků neurověd, technologického boomu i sociálních nerovností na dnešní školy. Popisuje, jak se mění způsob nabývání vědomostí, prohlubování poznání či motivace učit se. Situaci ve školství, jak je popisována v médiích, dává autor do kontextu a ukazuje proměnu českého školství za posledních patnáct let. Kniha, která se stala bestsellerem, vychází znovu – rozšířená, aktualizovaná a stále zcela jedinečná.


...ého ve vzdělávání Autor: Feřtek, Tomáš Nakladatel: Nová beseda EAN: 9788090608924 ISBN: 978-80-906089-2-4 Popis: 1× kniha, flexi, 70 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Co je nového ve vyšším odborném vzdělávání?, Národní ústav ... ... . vydání) Co je nového ve vzdělávání: 100 stran, které mohou rodičům otevřít oči Tomáši Feřtkovi, publicistovi, novináři a spisovateli, vyšla na podzim letošního roku aktualizovaná podoba knihy Co je nového ve vzdělávání, která se na pultech knihkupectví poprvé objevila již v roce 2015 a jíž se mezi čtenáři dostalo velké obliby. Podívejte se, co je nového v posledních aktualizacích Windows 10 - mimo jiné na novou cloudovou schránku, všudypřítomné emoji, zálohování složek a možnost pozastavit aktualizace. Ve ve ... Tomáš Feřtek: Co nového ve vzdělávání? - YouTube ... . Podívejte se, co je nového v posledních aktualizacích Windows 10 - mimo jiné na novou cloudovou schránku, všudypřítomné emoji, zálohování složek a možnost pozastavit aktualizace. Ve veřejné diskusi o vzděláván...SOUVISEJÍCÍ KNIHY