Cukrárna v Paříži

Cukrárna v Paříži - Julie Caplin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julie Caplin
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Cukrárna v Paříži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cukrárna v Paříži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Caplin. Číst Cukrárna v Paříži Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk.Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Pracuje jako servírka, ale už zkusila kdeco – učila ve školce, pracovala v zahradnictví, absolvovala také kuchařský kurz. Nic z toho ale nebylo to pravé. Krom toho je pro svou velkou hlučnou rodinu pořád jen malou holčičkou, kterou se všichni snaží chránit. A dobře jí radit. Nina by se ráda osamostatnila, jenže jak přijít na to, co by doopravdy chtěla dělat?Když na dva měsíce kvůli rekonstrukci zavřou restauraci, kde Nina pracuje, naskytne se jí šance odjet do Paříže. Měla by tam pomáhat s přípravou cukrářských kurzů pro amatéry. Zdá se, že je to přesně ta příležitost, na kterou čekala. Má to však háček. Kurzy vede rodinný přítel Sebastian, velmi úspěšný a také velmi protivný šéfkuchař. Nina se do něj navíc kdysi bláznivě a beznadějně zamilovala. Sebastian ovšem neměl zájem. Dokáže se Nina odpoutat od dřívějších citů a najde v malé pařížské cukrárně to, po čem opravdu touží?


...ži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou ... Vlog | O Jídle, Práci, Změnách a Kosmetických Novinkách ... ... . Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk. Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Hledáte Cukrárna v Paříži od Julie Caplinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Cukrárna v Paříži je už třetí knihou ze série Romantické útěky, která se mi dostala do rukou. Věděla jsem, co můžu očekávat, protože autorčin styl psaní je stále ste ... Cukrárna v Paříži od 244 Kč - Heureka.cz ... . Věděla jsem, co můžu očekávat, protože autorčin styl psaní je stále stejný a neměnný. Jediné, co se mění, a rovnou tím zodpovím případný dotaz, jsou hrdinové a prostředí, takže klidně můžete číst na přeskáčku. V Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY