Devět tváří tebe: Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného

Devět tváří tebe: Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného - Janice Pariatová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Janice Pariatová
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Devět tváří tebe: Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného.pdf


Chcete si knihu přečíst?Devět tváří tebe: Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janice Pariatová. Číst Devět tváří tebe: Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Jsi krásná… jako rozptýlené paprsky světla procházející sklem.“Román složený z devíti příběhů je něžným popisem mladé ženy, vyprávěným z pohledu těch, s nimiž prožívá různé epizody svého života od dětství až po dospělost. Devět tváří tebe je hluboce působivý, barvitý příběh bezejmenné hrdinky, viděné očima těch, které milovala nebo ji milovali. Skrze jejich pohled poznáváme její povahové rysy, emocionální pochody i intimní stránky.Devět kapitol – devět příběhů – vytváří mozaiku mladé ženy se všemi jejími klady a zápory. A postupně nám dává nahlédnout, jak každá epizoda, událost, setkání a vztah formují naše životy a jak nám mnohé možnosti, které nás potkají, často proklouznou mezi prsty a zůstanou nevyužité.


...vět tváří tebe je hluboce působivý, barvitý příběh bezejmenné hrdinky, viděné očima těch, které milovala nebo ji milovali ... Janice Pariatová | Martinus ... .... Zobrazit celý text Devět tváří tebe Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného Podtitul: Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného Svět hlavní hrdinky je popisován muži, kteří se s ní potkali v různých obdobích jejího života. Mladý učitel, který je poněkud rozpačitý ze svéhlavé dvanáctileté dívky. E-kniha: Devět tváří tebe -- Láska je jako kal ... Devet tvari tebe janice pariatova | Sleviste.cz ... . Mladý učitel, který je poněkud rozpačitý ze svéhlavé dvanáctileté dívky. E-kniha: Devět tváří tebe -- Láska je jako kaleidoskop, pokaždé zahlédneš něco jiného - Janice Pariatová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY