Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie příliv prosté krve?

Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie příliv prosté krve? - Anastázie Harris | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anastázie Harris
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie příliv prosté krve?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie příliv prosté krve? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anastázie Harris. Číst Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie příliv prosté krve? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Britská monarchie nemohla vypadat silněji: moudrá královna vede mladou generaci aristokratů a jejích vnoučat, aby ji postupně zastupovali, obzvláště na náročných zahraničních cestách. William a Kate se rozrostli o tři vitální děti a vtipný, ale smutný Harry konečně našel, co si už nesliboval. Partnerku ochotnou žít pod střelbou blesků fotoaparátů, s paparazzi, nemilosrdně vnikajících do jejího soukromí. Království nadšeně přivítalo průraznou Meghan. Ale místo pohádky se rok 2019 stal časem vření, svárů mezi následníkem trůnu Williamem a jeho mladším bratrem. Vyšlo najevo, že Kate a Meghan spolu nevycházejí, nejsou schopné žít pod jednou střechou, ani když jde o rozlehlý palác. Poradci v Buckinghamském paláci dokonce radí Meghan a Harrymu, aby se vystěhovali do Afriky. Kdysi se problémy v královských rodinách řešily stínáním hlav, teď princové a jejich manželky zápasí o pozitivní odezvu poddaných na poli Instagramu. Rozhádaná rodina připomíná bojůvky z devadesátých let, kdy se Dianě skoro podařilo položit královskou rodinu. Tentokrát je ale situace pro královskou rodinu ještě nebezpečnější. Ve volbách může uspět zavilý republikán Corbyn. Pokud se tak stane ve chvíli, kdy veřejnost bude mít plné zuby královských skandálů, může to přinést konec monarchie. Ambiciózní Kate a Meghan už dokázaly rozdělit dřív nerozlučné královské bratry. Co bude dál?


...vství nadšeně přivítalo průraznou Meghan ... Krize britské monarchie Mega Meghan! - Reportermagazin.cz ... . Ale místo pohádky se rok 2019 stal časem vření, svárů mezi následníkem trůnu Williamem a jeho mladším bratrem. Vyšlo najevo, že Kate a Meghan spolu nevycházejí, nejsou schopné žít pod jednou střechou, ani když jde o rozlehlý palác. Královská revoluce: Kate a Meghan Autor: Harris, Anastázie Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020455055 ISBN: 978-80-204-5505-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 13,8 × 30,4 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Královská revoluce: Kate a Megha ... Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie ... ... . vydání) Královská revoluce: Kate a Meghan: Přežije monarchie příliv prosté krve? Anastázie Harris Nakladatel: Mladá fronta 2019 Královská revoluce: Kate a Meghan - Přežije monarchie příliv ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY