První rok s mým psem

První rok s mým psem - Charlotte Cole | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Cole
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První rok s mým psem.pdf


Chcete si knihu přečíst?První rok s mým psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Cole. Číst První rok s mým psem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ať už jste si domů přivezli malé štěňátko nebo dospělého psa, právě do tohoto zápisníku si můžete zaznamenat všechny úžasné vzpomínky na váš první společný rok. Dozvíte se zde ale také, jak připravit svůj domov ještě před příchodem nového psího společníka, užitečné tipy pro výcvik i nápady na hry, které vám pomohou upevnit vzájemné pouto.Mít psa, jakkoli starého, vyžaduje hodně práce (a energie!), ale odměnou vám budou vzrušující chvíle a neustále nové zážitky. Tento zápisník má být nejen užitečným pomocníkem, ale také místem, kam si zaznamenáte všechny tyto okamžiky, které během celého prvního roku společně prožijete.


... rok s mým psem Autor: Cole, Charlotte Nakladatel: Grada EAN: 9788027128563 ISBN: 978-80-271-2856-3 Originál: My dog's first year Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... První rok s mým psem — Academia ... . vydání) První rok s mým psem Zápisník vás provede nezbytnými přípravami na příchod nového člena rodiny, prvními dny a nabídne i aktivity k vybudování vzájemného respektu a důvěry. Nechybí ani místo na zaznamenání důležitých okamžiků i radostí a starostí. Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu 2017; Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovn ... První rok s mým psem | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Nechybí ani místo na zaznamenání důležitých okamžiků i radostí a starostí. Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu 2017; Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat 1974; všech 13423 knih autora. Kniha První rok s mým psem je v První rok s mým psem - neuveden...SOUVISEJÍCÍ KNIHY