Singapur do kapsy - Lonely Planet

Singapur do kapsy - Lonely Planet - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Singapur do kapsy - Lonely Planet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Singapur do kapsy - Lonely Planet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Singapur do kapsy - Lonely Planet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Elegantní, stylový, přitažlivý a zároveň trochu dráždivý, takový je Singapur. Ambiciózní architektonické projekty, dynamická muzea, proslulí kuchařští mistři a supermoderní butiky podrývají všechny usedlé staré stereotypy. Když k tomu přidáte ještě chrámy zahalené do oblaků voňavého dýmu, trhy s potravinami a oázy dusné a horké džungle, uvidíte, že toto v minulosti nesmělé asijské město je mnohem zajímavější, než by se vám mohlo zdát. Pronikněte přímo k srdci města. Hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt. Jak se žije v Singapuru – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města. To nejlepší ze Singapuru – našli jsme pro vás ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího. – barevné mapy všech městských čtvrtí – trasy vycházek a denní itineráře – mnoho zasvěcených tipů pro turisty – stoprocentně nezávislé rady Náš slib Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou, a při sběru informací pro každé nové vydání se k nim znovu vracejí. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.


...ur do kapsy. Singapur, elegantní, výrazné a přitažlivé město, mění usedlé stereotypy svou ambiciózní architekturou, dynamickými muzei, proslulými kuchaři a módními butiky ... Singapur do kapsy / Nejlevnější knihy ... . Capitalising on its melting pot of cultures, Singapore is finally getting some spark, and is fast becoming one of Asia's hit-list destinations. Here, There, Everywhere. Whizzing around Singapore can take a matter of minutes, thanks to one of the world's most efficient and widespread public transport systems. Hankering for breakfast in ... The top 25 free things to do in Singapore. Ria de Jong. Lonely Planet Writer. 19 November 2019. Singapore may be one of the most expensive countries to vi ... Singapore travel | Asia - Lonely Planet ... . Hankering for breakfast in ... The top 25 free things to do in Singapore. Ria de Jong. Lonely Planet Writer. 19 November 2019. Singapore may be one of the most expensive countries to visit in Southeast Asia, but there are plenty of free things to see and do to ease the pressure on your wallet. Here are some of our favourite Singapore freebies. P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY