Zamilujte si svůj domov

Zamilujte si svůj domov - Michaela Kramolišová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Kramolišová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zamilujte si svůj domov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zamilujte si svůj domov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Kramolišová,. Číst Zamilujte si svůj domov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nadšeně jsem si tuto knihu koupila, ale po přečtení bych nemohla být víc zklamaná. Je mi jasné, že je dnes těžké přijít na trh s něčím novým, ale tato kniha se nechala tak unést knížkami jako je "S madame Chic doma", "Zázračný úklid" od M. Kondo a dalšími, až jsem měla pocit, že je to celé poněkud "vykradené". Pokud se někomu tato kniha dostala do ruky jako první na toto téma, může být s obsahem spokojen, pro mě to ale bylo jen donekonečna omleté to, co už dávno zaznělo (a v mnohem lepší a propracovanější podobě) v jiných knihách. Autorka neustále opakuje celou knihu to samé a je to jedna velká nuda. Iritoval mě i autorčin jazyk - slova jako "zavazet" apod. Fotografie knihy se opakují stejně jako text - např. s fotkou, kde je na stole naaranžované nádobí s míchanými vajíčky, se v knize z různých úhlů potkáte asi pětkrát. A navíc - celé je to psané ženou, která má tři děti, takže permanentně řeší, jak se stala maminkou, co dělat a nedělat s dětmi, jak s nimi uklízet apod. Proto mi z toho vychází toto - je to dobrá kniha, pokud jste nikdy nečetl/a knihu na podobné téma a pokud máte děti. Pro mě je tato knížka velkým propadákem a okamžitě jsem ji poslala dál.


...amilujte si svůj domov není návod, jak vytvořit dokonalý domov, ale stane se vaším průvodcem na cestě k domovu, který si zamilujete ... Kniha Zamilujte si svůj domov - Popovičová Markéta ... ... . Komu je kniha určená? Ženám, které začínají tvořit domov pro sebe a svoji rodinu. Ženám, které se po narození dětí ztratily v chaosu všedních dní. Kniha Zamilujte si svůj domov na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zamilujte si svůj domov od ostatních uživatelů. ... Dům knihy.cz > Knihy > Životní styl > Zamilujte si svůj domov. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superm ... Zamilujte si svůj domov - Michaela Kramolišová | Databáze knih ... . ... Dům knihy.cz > Knihy > Životní styl > Zamilujte si svůj domov. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Zamilujte si svůj domov. KRAMOLIŠOVÁ Michaela, POPOVIČOVÁ Markéta. Info: Grada Publishing, 2019 (1.) - váz., 184...SOUVISEJÍCÍ KNIHY