Bílá magie.: Kouzla pro lásku

Bílá magie.: Kouzla pro lásku - Ileana Abrevová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ileana Abrevová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá magie.: Kouzla pro lásku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílá magie.: Kouzla pro lásku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ileana Abrevová. Číst Bílá magie.: Kouzla pro lásku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete k sobě přilákat lásku? S pozitivním smýšlením, dobrými úmysly a přispěním vesmíru můžete provádět mocná kouzla, která vám přinesou vztah, po jakém toužíte. Najděte lásku a udržte si ji po celý život! Autorka, Australanka Ileana Abrevová, je proslulou bílou čarodějkou. Její předchozí knížky Bílá magie- kouzla pro každý den si a Bílá magie – ochranná kouzla si u nás získaly mimořádný ohlas.


...ouzlech pro lásku se nespoléhejte jen na sebe ... Kniha Bílá magie - kouzla pro lásku - Ileana Abrev | Dobré ... ... . Přivolejte si na pomoc i vašeho blízkého milovaného zesnulého, se kterým jste měli vřelý vztah. Slibte mu, že se budete starat o jeho hrob a pomodlete se za něj. Pozor! Sliby je nutné i plnit! Při magii lásky si přivolejte na pomoc vhodného boha-bohyni pro lásku. Rituál bílé magie je osvědčeným a nejúčinnějším prostředkem pro praktické využití magických sil. Význam slova rituál označuje sled úkonů, ... Bílá magie. Kouzla pro lásku - Ileana Abrevová | Knihy.ABZ.cz ... . Význam slova rituál označuje sled úkonů, při kterých se dá dostat do kontaktu s napřirozeným světem. Každý rituál má svoje zažité části, speciálně obětní dary a očistné obřady. Bílá magie: Magie je práce s energií. Najděte lásku a udržte si ji po celý život! Autorka, Australanka Ileana Abrevová, je proslulou bílou čarodějkou. Její předchozí knížky Bílá magie- kouzla p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY