Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu

Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu - Jiří Vaněk, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vaněk,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vaněk,. Číst Jak na Internet: Na motivy stejnojmenného seriálu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených. Oslovuje méně zkušené, především starší, diváky. V roce 2015 jsme se rozhodli vdechnout seriálu druhý rozměr, jistou mladistvou vlnu či snad druhou mízu... Vybraná témata jsme převedli do komiksové podoby, abychom oslovili i mladší uživatele Internetu.


...y informace o produktu Kniha Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu: Na motivy stejnojmenného seriálu - Vaněk Jiří, kol ... Jak na Internet | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu: Na motivy stejnojmenného seriálu - Vaněk Jiří, kol.. Jak na Internet - Na motivy stejnojmenného seriálu. ... Od roku 2012 sdružení CZ.NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rad ... PDF Internet Jak na - cvut.cz ... .NIC, správce domény CZ, připravuje osvětový seriál Jak na Internet. Více jak 100 krátkých dvouminutových videí přináší rady a tipy, jak obstát a bezpečně přežít ve svetě Internetu a technologií s ním spojených. Oslovuje méně zkušené ... InternetJak na Na motivy stejnojmenného seriálu. JAK NA INTERNET Scénář: Jiří Vaněk, Jiří Novák, David Kalika ... Internet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY