Měsíční medailon: Dobrodružství mechanického srdce 2

Měsíční medailon: Dobrodružství mechanického srdce 2 - Peter Bunzl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Bunzl
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Měsíční medailon: Dobrodružství mechanického srdce 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Měsíční medailon: Dobrodružství mechanického srdce 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Bunzl. Číst Měsíční medailon: Dobrodružství mechanického srdce 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemství minulosti je těžké uniknout. Poté co z vězení uteče nechvalně proslulý lupič a eskapolog Jack Dveřník, zamíří do Hasivkova, kde zrovna bydlí Lily s Robertem. Jack je odhodlaný najít svou ztracenou kořist – měsíční medailon. Robert a Lily se nedobrovolně zapletou do pátrání po Jackovi; nějak totiž souvisí s minulostí Robertovy rodiny. Věděl snad jeho tatínek, kde se medailon ukrývá? Jakou roli v tom hraje Robertova dávno zmizelá matka? Ve druhém díle série Dobrodružství mechanického srdce se opět potkáte s oblíbenými hrdiny – těmi lidskými i mechanickými. Nechybí reportérka Anna se svou vzducholodí Beruškou, ani Malkin, lišák na klíček. Pátrání děti tentokrát zavede do srdce Londýna i tamního podzemí, které je úplné bludiště. Čeká je série nenadálých pohrom, podívají se do sídla Cechu mechaniků i na tajemnou spiritistickou seanci. Brzy zjistí, že je to svět plný nebezpečí, nevídaných vynálezů a situací, kdy je potřeba prokázat odvahu v srdci i bystrého ducha. Autorem série překládané do 13 jazyků je Peter Bunzl. Jeho příběhy se odehrávají v Anglii na konci 19. století. Druhý díl byl nominován na "The Books Are My Bag Readers Award 2017" a "The Islington Primary School Book of the Year 2018". Jde o příběh vybroušený jako diamant, plnohodnotně navazující na Mechanické srdce, s nádechem tajemna a steampunku, oblíbeného fantastického subžánru.


...ní medailon: Dobrodružství mechanického srdce 2 Peter Bunzl Nakladatel: Svojtka & Co ... Bunzl, Peter: Měsíční medailon - iLiteratura.cz ... . 2019 Kniha: Měsíční medailon -- Dobrodružství mechanického srdce 2 - Peter Bunzl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Ve druhém díle série Dobrodružství mechanického srdce se opět potkáte s oblíbenými hrdiny - těmi lidskými i mechanickými. Nechybí reportérka Anna se svou ... Ve druhém díle série Dobrodružství mechanického srdce se opět potkáte s obl ... Peter bunzl mechanicke srdce | Sleviste.cz ... ... Ve druhém díle série Dobrodružství mechanického srdce se opět potkáte s oblíbenými hrdiny - těmi lidskými i mechanickými. Nechybí reportérka Anna se svou vzducholodí Beruškou, ani Malkin, lišák na klíček. Pátrání děti tentokrát zavede do srdce Londýna i tamního podzemí, které je úplné bludiště. Dobrodružství mechanického srdce 02: Měsíční medailon. Autor: Bunzl Peter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY