Syndrom zeleného ježka: aneb Zpověď nákladového umělce

Syndrom zeleného ježka: aneb Zpověď nákladového umělce - Radek Karkovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Karkovský
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Syndrom zeleného ježka: aneb Zpověď nákladového umělce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Syndrom zeleného ježka: aneb Zpověď nákladového umělce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Karkovský. Číst Syndrom zeleného ježka: aneb Zpověď nákladového umělce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hrdinou příběhu je svérázný divadelní režisér a dramatik, kterého dostihla tvůrčí krize. Děsí ho myšlenka, že to nejlepší – úspěchy v divadle, cestování po světě či jediný smysluplný vztah – už má zřejmě za sebou. Po rozchodu s mladší dívkou, na níž mu vlastně ani nezáleží, odjíždí k přátelům do Itálie, kde jen posedává v kavárnách a noří se do idylických vzpomínek. Novela Syndrom zeleného ježka je sondou do mysli lenivého umělce a nepříliš sympatického muže. Jeho jméno znát nemusíte. Stačí jen vědět, že je uzavřený, chorobně konzervativní a občas trochu náladový.


... zeleného ježka: aneb Zpověď nákladového umělce ... Romány, povídky, novely Backstage Books | Zboží.cz ... . Radek Karkovský ... Syndrom zeleného ježka Autor: Karkovský, Radek Nakladatel: Backstage Books EAN: 9780880495318 ISBN: 978-80-88049-52-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 90 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm ... 200 tajných triků pro báječný první rok s kojencem: Raději šťastná než dokonalá - nezbytná příručka pro tu nejspokojenější mámu na světě Ute Glaser Kniha: Syndrom zeleného ježka -- aneb Zpověď nákladového umělce - Radek Karkovský ... Novela Syndrom zeleného ježka je sondou do mysli ... Syndrom zeleného ježka - Karkovský Radek - knihkupectví ... ... ... Novela Syndrom zeleného ježka je sondou do mysli lenivého umělce a nepříliš sympatického muže. Jeho jméno znát nemusíte. Stačí jen vědět, že je uzavřený, chorobně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY