To je starý – umění středověku v komiksech

To je starý – umění středověku v komiksech - Ondřej Navrátil, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Navrátil,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To je starý – umění středověku v komiksech.pdf


Chcete si knihu přečíst?To je starý – umění středověku v komiksech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Navrátil,. Číst To je starý – umění středověku v komiksech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komiksová kniha ve dvanácti příbězích přibližuje základní kapitoly dějin středověkého umění. Čtenář se zastaví pod zlatem zářícími kopulemi byzantských kostelů, prozkoumá pekelné scény na románských portálech, s Karlem IV. buduje Prahu anebo nahlédne přes rameno Hieronyma Bosche. Kniha přitom přináší nejen poučení, ale je také dobře srozumitelná, zábavná a vtipná. Což jistě ocení nejen žáci druhého stupně základních škol, kterým je primárně určena, ale i mnozí rodiče a další zájemci. Publikace navazuje na podobnou a úspěšnou komiksovou knihu To bych zvládl taky. Umění moderny v komiksech (Masarykova univerzita, 2016).


...stě ocení nejen žáci druhého stupně základních škol, kterým je primárně určena, ale i mnozí rodiče a další zájemci ... MgA. Bc. Marta Kovářová, Ph.D. - Publications | Masaryk ... ... . Publikace navazuje na podobnou a úspěšnou komiksovou knihu To bych zvládl taky. Umění moderny v komiksech (Masarykova univerzita, 2016). (umění středověku v komiksech) To je starý - umění středověku v komiksu. Vyprodáno . Popis. Komiksová kniha ve dvanácti příbězích přibližuje základní kapitoly dějin středověkého umění. Čtenář se zastaví pod zlatem zářícími kopulemi byzantských kostelů, prozkoumá pekelné scény na románských portálec ... To je starý - umění středověku v komiksech - Navrátil ... ... . Čtenář se zastaví pod zlatem zářícími kopulemi byzantských kostelů, prozkoumá pekelné scény na románských portálech, s Karlem IV. buduje Prahu anebo ... To je starý - umění středověku v komiksech Autor: Navrátil, Ondřej, Navrátilová Garguláková, Magda, Kovář, Petr a Kovářová, Marta Nakladatel: Dexon Ar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY