V krvi zakalená: Druhá kniha o upírce Ulrice

V krvi zakalená: Druhá kniha o upírce Ulrice - Nathan Long | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nathan Long
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V krvi zakalená: Druhá kniha o upírce Ulrice.pdf


Chcete si knihu přečíst?V krvi zakalená: Druhá kniha o upírce Ulrice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nathan Long. Číst V krvi zakalená: Druhá kniha o upírce Ulrice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ulrika se vzepřela zákonu lahmijských upírů a vypraví se do města Praag obleženého silami Chaosu, aby tam našla staré přátele a slávu v boji. Co po svém příchodu nalezne jsou zubožení, ale nezdolní lidé, kteří útočníky zahnali na útěk. Síly zla ale mohou nabývat mnoha forem a nyní se objevila zákeřnější hrozba, pocházející zevnitř - Slaneeshova sekta, jež se snaží Praag ovládnout. Ulrika, která se musí vyhýbat svým lahmijským sestrám a je odsuzována lidmi, které se snaží chránit, se vydává na osamělou cestu za kořeny toho zhoubného spiknutí. Aby uspěla proti vůlí upírů a šíleným plánům čarodějů Chaosu a sektářů musí znovu využít veškerou svou chytrost a divokou sílu. Pokračování příběhu z knihy Z krve zrozená ze světa Warhammeru.


...akalená Druhá kniha o upírce Ulrice. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Nathan Long | Gorila ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: V krvi zakalená (Nathan Long). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... V krvi zakalená . ... V krvi zakalená Druhá kniha o upírce Ulrice . Nathan Long; Nathan Long . 3,8 . Sledovať autora . Sci ... V krvi zakalená: Druhá kniha o upírce Ulrice - KOSMAS.cz ... ... V krvi zakalená . ... V krvi zakalená Druhá kniha o upírce Ulrice . Nathan Long; Nathan Long . 3,8 . Sledovať autora . Sci-fi, fantasy, horory Klasická literatúra. Všetky knihy autora . Polaris, 2019. Na sklade ... V krvi zakalená - Druhá kniha o upírce Ulrice - Nathan Long ... Druhá kniha trilogie o upír...SOUVISEJÍCÍ KNIHY