Babiččin vánoční balíček

Babiččin vánoční balíček - Klára Trnková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Babiččin vánoční balíček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Babiččin vánoční balíček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Babiččin vánoční balíček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moje babička každý rok vytahovala starou krabici plnou barvotiskových vánočních obrázků a hvězdiček a tvořila vlastní ozdoby na stromeček, na jehož vrcholu se vznášel anděl se širokou sukní z krepového papíru a s hvězdou na čele. V současné době, kdy je advent naplněn pouze spěchem a překotnými předvánočními přípravami, je však také možné se zastavit a třeba se pokusit vyrobit nějakou drobnost sami nebo společně s dětmi. V balíčku k tomu najdete návody a vánoční nápady i babičkovské obrázky a můžete s nimi prožít vzpomínku na staré klidnější časy. Balíček obsahuje: Pexeso, dvě pohlednice, jmenovky na dárky a na stůl, vánoční stromeček, malý betlém, Mikuláš, čert, anděl, potřeby k výrobě Tří králů, vystřihovací nálepky.


...vejte knihu Vánoce z babiččina kapsáře + Babiččin vánoční balíček v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Vánoce z babiččina kapsáře a Babiččin vánoční balíček ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tento babiččin vánoční balíček je velice povedený soubor vystřihovánek pro kreativní vánoční tvoření. Mimo jiné obsahuje i pexeso, jmenovky na stůl, betlém, vánoční ozdobičky, zápichy, jmenovky na dárky, na vystřižení Mikuláše, anděla a čerta, vánoční stromeček, Tři krále. Všechny informace o produktu Kniha Vánoce z babiččina kapsáře + Babiččin vánoční balíček, porovnání c ... Vánoce z babiččina kapsáře + Babiččin vánoční balíček ... . Všechny informace o produktu Kniha Vánoce z babiččina kapsáře + Babiččin vánoční balíček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vánoce z babiččina kapsáře + Babiččin vánoční balíček. BABIČČIN VÁNOČNÍ BALÍČEK 22 listů, 17 x 23,5 cm, listy v deskách Moje babička každý rok vyt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY