Chaty Klubu českých a československých turistů

Chaty Klubu českých a československých turistů - Jan Havelka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Havelka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chaty Klubu českých a československých turistů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chaty Klubu českých a československých turistů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Havelka. Číst Chaty Klubu českých a československých turistů Online je nyní tak snadné!

POPIS


První svazek dvoudílné publikace Chaty Klubu českých a československých turistů. Autorem je dlouholetý předseda KČT, dnes čestný předseda Klubu, Jan Havelka.Vzhledem k tomu, že se autor zabývá problematikou turistických chat od znovuzrození KČT v roce 1990 až do dnešních dnů, je u nás nejspíše největším znalcem těchto chat, jejich historie i celé této problematiky.V knize jsou popsány všechny chaty Klubem postavené nebo pronajaté od založení KČT do roku 1928. U každé chaty je uveden její dnešní majetkově-právní vztah a rozsah a způsob provozu. Popis každé chaty je doplněn fotografiemi z různého období jejich historie, mnohé z historických fotografií nebo náčrtů či projekčních plánů jsou významně unikátní. Dodnes existující chaty jsou zachyceny na aktuálních fotografiích. Kniha je i významnou oslavou práce a dobrovolné činnosti tisíců dobrovolníků, kteří v popisovaném období odvedli vůbec nejlepší dílo, jaké Klub českých turistů během své stotřicetileté existence vytvořil.


...Všechny Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký ... Chaty Klubu českých a československých turistů: (1888 ... ... . Chaty klubu českých turistů Chaty Klubu českých a československých turistů Autor: Havelka, Jan Nakladatel: Alpy Praha EAN: 9788085613452 ISBN: 978-80-85613-45-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 17 × 23,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) « zpět Chata Skurečená adresa: (Čeladná - Podolánky č.p. 172 - oblast Beskydy,. Chata Skurečená klubu českých turistů První svazek dvoudílné p ... Chaty Klubu českých a československých turistů | Knihy.ABZ.cz ... .p. 172 - oblast Beskydy,. Chata Skurečená klubu českých turistů První svazek dvoudílné publikace Chaty Klubu českých a československých turistů. Autorem je dlouholetý předseda KČT, dnes čestný předseda Klubu, Jan Havelka. Vzhledem k tomu, že se autor zabývá problematikou turistických chat od znovuzrození KČT v roce 1990 až do dnešních dnů, je u nás nejspíše největším znalce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY