Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím

Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím - Hynek Klimek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čumidlo je strašidýlko, které vypadá jako malý dráček s velkýma očima. Objevuje se, když někdo dělá něco, co nemá. To se pak na něj neustále upřeně dívá, prostě čumí… Pojďte si přečíst další zábavné příběhy s touto jedinečnou potvůrkou.Čumidlo se usídlilo v jednom šumavském penzionu, kam často jezdí žáci na školu v přírodě. Právě tam dorazili zlobiví páťáci z Prahy, a tak má čumidlo spolu se svými pomocníky fujtajblíky plné ruce práce. Podaří se jim zkrotit třídu rošťáků? S další třídou navštíví čumidlo hrad Kašperk a pokusí se zjistit, jak je to s místními strašidly a proč žádné z nich ještě nepotkalo.


...umidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím Čumidlo je strašidýlko, které vypadá jako malý dráček s velkýma očima ... Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím | O2 Knihovna ... . Objevuje se, když někdo dělá něco, co nemá. To se pak na něj neustále upřeně dívá, prostě... Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím Autor: Klimek, Hynek Nakladatel: Bambook EAN: 9788027124749 ISBN: 978-80-271-2474-9 Ilustrace: Študlarová, Zdeňka Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 16 × 23,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím od Hynek Klimek,Zdeňka Študlarová? Dnes objednáte, z ... Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím | Dumknihy.cz ... ... . vydání) Hledáte Čumidlo a fujtajblíci s hradním tajemstvím od Hynek Klimek,Zdeňka Študlarová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Čumidlo je strašidýlko, které vypadá jako malý dráček s velkýma očima. Objevuje se, když...SOUVISEJÍCÍ KNIHY