Proměny krizové intervence

Proměny krizové intervence - Kateřina Bohatá, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Bohatá,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Proměny krizové intervence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proměny krizové intervence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Bohatá,. Číst Proměny krizové intervence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha nabízí kontexty a metody práce s klienty dlouhodobě opakovaně volajícími na linky krizové pomoci; přináší odpověď na otázky, kdo jsou a zda vůbec mohou mezi klienty patřit. Pozice dlouhodobě opakovaně volajících je nezáviděníhodná. Často nepřinášejí žádné jasné ohraničené téma, žádnou překážku ani nic jiného hmatatelného, co je možné překonat anebo alespoň přečkat. Navzdory tomu jsou velmi naléhaví. První část se věnuje tématu krize, latentní krize, vývoji krizových pracovišť v České republice i péči o pracovníky, kteří s dlouhodobě opakovaně volajícími pracují. Druhá část publikace předkládá metodiku práce s dlouhodobě opakovaně volajícími, která je doplněna podrobnými kazuistickými studiemi a uvádí konkrétní příklady intervencí. Publikace vychází z více než patnáctileté zkušenosti přímé práce spojené s opakovanou supervizí i odbornou diskusí. Vedle praktické zkušenosti z českého prostředí zohledňuje také aktuální zahraniční trendy v oblasti péče o tuto skupinu klientů. Je určena pracovníkům linek krizové pomoci, studentům pomáhajících profesí a dalším zájemcům, svůj cíl nepochybně naplní i jako vodítko pro zřizovatele pracovišť linek krizové pomoci a úřady státní správy.


... krizové intervence Kateřina Bohatá, Klára Gramppová Janečková, Jindřiška Kotrlová Nakladatel: Triton 2019 Proměny krizové intervence ... Proměny krizové intervence - Fenomén dlouhodobě opakovaně ... ... ... Autor: Bohatá Kateřina, Gramppová Janečková Klára, Kotrlová Jindřiška: ISBN: 978-80-7553-751-5: EAN: 9788075537515: Počet stran: 200: Datum vydání: 13. 11. 2019: Odkazy ke knize: obsah: ukázka: Vazba: brožovaná: Běžná cena: 229 Kč Cena: 183 Kč Koupit. Popis. Tato kniha nabízí kontexty a ... Proměny krizové intervence. Kdo napsal knihu Proměny krizové intervence? Autorem je Jindřiška K ... Proměny krizové intervence | Psychologie |Triton ... . Popis. Tato kniha nabízí kontexty a ... Proměny krizové intervence. Kdo napsal knihu Proměny krizové intervence? Autorem je Jindřiška Kotrlová, Kateřina Bohatá, Klára Gramppová Janečková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. kriz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY