Vykročte z úzkosti: Trénink pro dospělé

Vykročte z úzkosti: Trénink pro dospělé - Jarmila Tolimatová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Tolimatová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vykročte z úzkosti: Trénink pro dospělé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vykročte z úzkosti: Trénink pro dospělé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Tolimatová. Číst Vykročte z úzkosti: Trénink pro dospělé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úzkost zažije během života každý, je běžnou součástí života. Tato publikace je věnována všem, kdo jí v životě mají více, než potřebují, a chtějí ji snížit.V tomto průvodci by autorka ráda nabídla možnosti těm, kteří chtějí svou úzkost zkusit ovlivnit sami. Úzkost umí životní prostor zúžit a vyplnit a někdy stačí nový úhel pohledu či tip na to, co nedělat, či spíše na to, co přestat dělat, aby se úzkost začala vytrácet a uvolnila místo jiným prožitkům. Drobné příklady ze života pomohou úzkostným čtenářům přinést zážitek, že nejsou na obtíže sami, a jejich příbuzným přiblíží jejich prožitky. Knihu uvítají lidé s úzkostnou poruchou, jejich blízcí a dále terapeuti a psychologové. Mgr. Jarmila Tolimatová je psycholožka a psychoterapeutka, nejčastěji pracuje s dospělými s úzkostně depresivní problematikou.


...re základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Vykrocte z uzkosti trenink pro dospele jarmila tolimatova ... ... . Úzkost zažije během života každý, je běžnou součástí života. Tato publikace je věnována všem, kdo jí v životě mají více, než potřebují, a chtějí ji snížit. Kniha: Vykročte z úzkosti. Trénink pro dospělé. Portál, 2019. Autor: Jarmila Tolimatová. Poutavý obrázek knížky i poutavé téma určitě zaujmou nejednoho čtenáře z řad dospělých. při objednávce nad 5 ... Vykročte z úzkosti - Trénink pro dospělé - Tolimatová ... ... . Portál, 2019. Autor: Jarmila Tolimatová. Poutavý obrázek knížky i poutavé téma určitě zaujmou nejednoho čtenáře z řad dospělých. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY