Andělské horoskopy

Andělské horoskopy - Olga Krumlovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Krumlovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské horoskopy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Andělské horoskopy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Číst Andělské horoskopy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje astrologická znamení rozdělená na 36 základních typů lidí podle dekanů se zaměřením na zdraví, posilování imunity, ideální zdroje energie, nejvhodnější terapie, bylinky a prevenci vůči zdravotním problémům, které jednotlivá znamení (dekany) nejvíce pronásledují. Součástí knihy bude perspektiva jednotlivých zrozenců v této oblasti během následujících sedmi let – tj. do roku 2023 – a nejvhodnější termíny v tomto období na začátky zdravého životního stylu, diet, zbavení se zlozvyků nebo naopak na lékařské zákroky a operace.


...ké obrazy; Andělské šperky; Andělská hudba; Andělský výklad barev; Ve světle andělů; Andělé léčí světlem; Poselství od archandělů; Kryon; Přísaha andělů; Anděl a had; Dny a hodiny andělů; Jak přivolat anděly; Jména andělů; Andělé v mých vlasech; Světla andělů - Diana Cooper; Vesmírné zákony a ... Andělský horoskop | ŽENY s.r.o. ... ... Online horoskopy, kouzla a numerologické výklady budoucnosti ihned a zdarma, zasílání věšteb na email. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. ... Andělské talismany Andělské talismany mají mnozí z nás, aniž by si to možná zcela uvědomovali. Jde o ... Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a prováz ... Andělské karty | Esoterička.cz | Astrologie ... . Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. ... Andělské talismany Andělské talismany mají mnozí z nás, aniž by si to možná zcela uvědomovali. Jde o ... Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit ž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY