Experimentální atlas mužů

Experimentální atlas mužů - Sylva Lauerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sylva Lauerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Experimentální atlas mužů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Experimentální atlas mužů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylva Lauerová. Číst Experimentální atlas mužů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toho doma nechci!... aneb vyhněte se osudovému omylu! V identifikaci partnerů, které u rodinného krbu rozhodně nechcete, vám pomůže EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ – vtipná, odvážná a genderově odvázaná kniha, jejíž autorkou je spisovatelka, o které se říká, že se nebojí žádných tabu. Bohatě ilustrovaný atlas vám v rámci devíti čeledí nabídne několik desítek druhů mužů vyskytujících se na našem území. Není pochyb, že atlas bude skvělým dárkem mezi ženami, ale i muži se smyslem pro humor a nadsázku.


...fikaci partnerů, které u rodinného krbu rozhodně nechcete, vám pomůže EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ - vtipná, odvážná a genderově odvázaná kniha, jejíž autorkou je spisovatelka, o které se říká, že se nebojí žádných tabu ... Experimentální atlas mužů - Sylva Lauerová | KOSMAS.cz ... ... . Bohatě ilustrovaný atlas vám v rámci devíti čeledí nabídne několik desítek ... V identifikaci partnerů, které u rodinného krbu rozhodně nechcete, vám pomůže EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ - vtipná, odvážná a genderově odvázaná kniha, jejíž autorkou je spisovatelka, o které se říká, že se nebojí žádných tabu. Bohatě ilustrovaný atlas vám v rámci devíti čeledí nabídne několik desítek ... EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ jek dispozici na pultech všech větších knihkupectví v ČR. Žádejte jej u svých knihkupců, např. v síti knihkupect ... Experimentální atlas mužů - Sylva Lauerová - Megaknihy.cz ... . Bohatě ilustrovaný atlas vám v rámci devíti čeledí nabídne několik desítek ... EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ jek dispozici na pultech všech větších knihkupectví v ČR. Žádejte jej u svých knihkupců, např. v síti knihkupectví Kanzelsberger, Knihy Dobrovský, knihk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY