Francouzky netloustnou: Tajemství věčné štíhlosti

Francouzky netloustnou: Tajemství věčné štíhlosti - Mireille Guilianová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mireille Guilianová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Francouzky netloustnou: Tajemství věčné štíhlosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Francouzky netloustnou: Tajemství věčné štíhlosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mireille Guilianová. Číst Francouzky netloustnou: Tajemství věčné štíhlosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mireille jednoho dne odjela jako mladá štíhlá studentka do Spojených států a po několika semestrech se vracela do Francie s nebývalou nadváhou. Díky rodinnému lékaři se jí brzy podařilo vrátit k původnímu stylu života - a také vzhledu. Autorka na vlastní zkušenosti odkrývá tajemství francouzského paradoxu, který spočívá v tom, že právě Francouzky, jež jsou známé svým požitkářstvím, zůstávají až do vysokého věku štíhlé a vitální. Nevnucuje čtenářům konkrétní způsob stravování či dodržování jakési módní redukční diety. Poučně, zábavně i rafinovaně se vyznává ze své radosti z jídla i ze života. Učí, jak naslouchat svým potřebám, jak je uspokojovat a vychutnávat s mírou to, co nám každý den i prostřený stůl nabízí. Autorka nezapře svou vášeň pro gastronomii, neboť vyprávění doplňují recepty, mnohé zajímavosti o různých potravinách a spousta triků jak si uchovat získanou štíhlost. Chvílemi k nám promlouvá také jako psycholožka, potom jako lékařka, ale vždy je to žena, která miluje krásu, harmonii pestrých chutí a neodolatelných vůní a jež si málokdy odepře potěšení z pečiva, čokolády a šampaňského. Netýrejme se "zaručenými" dietami, ale naučme se hýčkat tak, abychom byli zdraví, šťastní, usměvaví a neztráceli energii.


...zky netloustnou . 9,03 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti ... ... ... Tajemství věčné štíhlosti . Mireille Guiliano; Mireille Guiliano . 4,8 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Motivačná literatúra Jedlá a nápoje Romány Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Ikar CZ ... Tajemství věčné štíhlosti Autorka radí ženám, jak si, podle francouzského vzoru, upravit životosprávu a stravovací návyky a po celý život si udržet ideální hmotnost. Trik spočívá v tom, že nikdy nesmíte hladovět, naopak ke každému ... Kniha: Francouzky netloustnou (Mireille Guiliano) | Martinus ... . Trik spočívá v tom, že nikdy nesmíte hladovět, naopak ke každému jídlu si dopřát několik chodů, ale pouze v malém množství. Francouzky netloustnou tajemství věčné štíhlosti od 40 Kč Francouzky nespí samy - Tajemství, jak najít lásku od 55...SOUVISEJÍCÍ KNIHY