Neználek ve Slunečním městě

Neználek ve Slunečním městě - Nikolaj Nosov | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nikolaj Nosov
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neználek ve Slunečním městě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neználek ve Slunečním městě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nikolaj Nosov. Číst Neználek ve Slunečním městě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová dobrodružství Neználka a jeho kamarádů. Neználek, Knoflenka a Strakáček se s pomocí kouzelné hůlky vydají do Slunečního města. Jak už název napovídá, ve Slunečním městě je všechno dokonalé: stále svítí slunce, všechno funguje, všichni se na sebe usmívají, na každém kroku čekají noví přátelé, příjemná překvapení a spousta nejrůznějších vynálezů. Kniha, kterou podobně jako Neználkovy příhody doprovodil veselými ilustracemi Jaromír Zápal, je určena pro čtenáře od šesti let.


...ek ve Slunečním městě poprvé vydalo také SNDK v roce 1961 v překladu Milana Korejse s ilustracemi Jaromíra Zápala ... Neználek ve Slunečním městě - Praha - Sbazar.cz ... . Vyšlo také slovensky jako Nevedko v Slnečnom meste. Neználkovy příhody a Neználek ve Slunečním městě vyšly v roce 1967 dohromady jako Neználek na cestách ve vydavatelství Svět sovětů. Neználek, Knoflenka a Strakáček se s pomocí kouzelné hůlky vydají do Slunečního města. Jak už název napovídá, ve Slunečním městě je všechno dokonalé: stále svítí slunce, všechno funguje, všich ... Neználek ve Slunečním městě - 5. kapitola ... . Jak už název napovídá, ve Slunečním městě je všechno dokonalé: stále svítí slunce, všechno funguje, všichni se na sebe usmívají, na každém kroku čekají noví přátelé, příjemná překvapení a spousta nejrůznějších ... Neználek, Knoflenka a Strakáček se s pomocí kouzelné hůlky vydají do Slunečního města. Jak už název napovídá, ve Slunečním městě je všechno dokonalé: stále svítí slunce, všechno funguje, všichni se na sebe usmívají, n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY