Sex v lidském milování

Sex v lidském milování - Eric Berne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Berne
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sex v lidském milování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sex v lidském milování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Berne. Číst Sex v lidském milování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je založena na autorových přednáškách, které měl v roce 1966 na Kalifornské univerzitě. Autor zde svým typickým esejistickým, humorným a místy prostořekým způsobem pojednává o sexualitě ze všech možných úhlů: o tom, jak hovořit o sexualitě, jak zacházet s obscenitou, jakým způsobem provádět sexuální výchovu, o orgasmu, o používání a zneužívání sexuálních orgánů, o vztahu sexuality k vědě, náboženství, zdraví, etice, estetice, intimitě či manželství. Velká část knihy je věnována vztahu sexuality a transakční analýzy, takže autor s pomocí schémat rozebírá analýzu sexuálních transakcí v různých typech vztahů, pojednává o sexuálních hrách a scénářích. Eric Berne (1910–1970) byl světoznámý americký lékař, psychiatr a psychoterapeut, tvůrce transakční analýzy. Portál vydal jeho knihy Jak si lidé hrají a Co řeknete, až pozdravíte.


...ex v lidském milování, jejímž autorem je Eric Berne, za svou atraktivitu jistě vděčí i skvěle vybranému názvu (i mezi recenzenty o ní byl největší zájem ze všech knih za poslední dobu) ... Sex v lidském milování - Eric Berne | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kdo by ale čekal šokující, případně lechtivé příběhy, měl by svou pozornost raději obrátit k jinému titulu. ... Sex v lidském milování book. Read 14 reviews from the world's largest community for readers. Kniha je založena na autorových přednáškách, které měl v roc... Sex v lidském milování . Eric Berne; Eric Berne . 3,2 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Spoločenské vedy. Vše ... Psychologie | Sex v lidském milování | Nakladatelství Portál ... . Kniha je založena na autorových přednáškách, které měl v roc... Sex v lidském milování . Eric Berne; Eric Berne . 3,2 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Portál, 2016. Na sklade. Vydavateľstvo Portál, 2016. Kniha je zalo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY