Svět rychlých vlaků

Svět rychlých vlaků - Josef Schrötter | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Schrötter
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět rychlých vlaků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět rychlých vlaků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Schrötter. Číst Svět rychlých vlaků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rychle, rychleji, nejrychleji! Železnice znamenala obrovský průlom v oblasti přepravy nákladů a osob. Jak se zdokonalovaly dopravní cesty a hnací vozidla, rostla rovněž rychlost železniční dopravy. A právě s historií i současností honby za rychlostí a s výstavbou moderních vysokorychlostních železnic se seznámíte v této knize. Od dob dávno minulých, až po futuristickou budoucnost, od parních rekordmanů po levitující vlaky, z Evropy až do Austrálie… Nechybí řada technických zajímavostí, medailonky významných konstruktérů a samozřejmě překrásné ilustrace Bohuslava Fultnera.


...chlých vlaků Od parních rekordmanů po maglev ... Kniha Svět rychlých vlaků - Josef Schrötter | Dobré Knihy.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Svět rychlých vlaků. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce ... Svět rychlých vlaků - Josef Schrötter | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Svět rychlých vlaků od Josef Schrötter? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Svět rychlých vlaků Josef Schr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY