Jedlý les: Permakulturní sadaření a ovocnaření

Jedlý les: Permakulturní sadaření a ovocnaření - Eva Hauserová (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Hauserová (ed.),
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedlý les: Permakulturní sadaření a ovocnaření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedlý les: Permakulturní sadaření a ovocnaření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Hauserová (ed.),. Číst Jedlý les: Permakulturní sadaření a ovocnaření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brožurka přináší zasvěcené články o vztahu permakultury a tradičního extenzivního ovocnaření a o tom, co nového permakultura v tomto oboru nabízí. Přispěli do ní naši přední permakulturisté a přírodní sadaři jako Dominik Grohmann, Jaroslav Svoboda, Katka Horáčková a další. Čtenáři zde dostanou přehled aktuálních trendů pro časy klimatických změn a sílícího sucha, mohou také srovnat různé názory na otázku, zda dávat přednost tradičnímu roubování osvědčených odrůd na podnože, nebo zpravokořeňování. Podrobně se věnujeme vytváření lesní zahrady - jedlého lesa, což je nejtypičtější model řešení permakulturního pozemku, kde je zastoupeno více rostlinných pater. Nechybí ani přehled osvědčených tipů na sadaře a školky v různých oblastech ČR.


... les: Permakulturní sadaření a ovocnaření 180,-166,-Není dostupné Jedlý les: Permakulturní sadaření a ovocnaření Brožurka přináší zasvěcené články o vztahu permakultury a tradičního extenzivního ovocnaření a o tom, co nového permakultura v tomto oboru nabízí ... Jedlý les (Eva Hauserová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Brožurka přináší zasvěcené články o vztahu permakultury a tradičního extenzivního ovocnaření a o tom, co nového permakultura v tomto oboru nabízí. Přispěli do ní naši přední permakulturisté a přírodní sadaři jako Dominik Grohmann, Jaroslav Svoboda, Katka Horáčková a další. Čtenáři zde dostanou přehled aktuálních trendů pro časy klimatických změn a ... Jedlý les Permakulturní sadaření a ovocnaření H ... Jedly les permakulturni sadareni a ovocnareni kolektiv ... ... . Přispěli do ní naši přední permakulturisté a přírodní sadaři jako Dominik Grohmann, Jaroslav Svoboda, Katka Horáčková a další. Čtenáři zde dostanou přehled aktuálních trendů pro časy klimatických změn a ... Jedlý les Permakulturní sadaření a ovocnaření Hauserová Eva (ed.), kolek...SOUVISEJÍCÍ KNIHY