Loupežník

Loupežník - Robert Walser | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Walser
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Loupežník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Loupežník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Walser. Číst Loupežník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po románech Jakob von Gunten, Sourozenci Tannerovi a Pomocník z počátku 20. stoletínapsal Robert Walser (1878–1956) ještě dva romány, jejichž rukopisy jsou dnes nezvěstné, a konečně v roce 1925 svůj poslední román Loupežník, v němž ze sebe při vzpomínce na Schillerovy Loupežníky a jejich uvedení kolem roku 1895 v Bielu, které ho jako mladíka nadchlo, udělal jakéhosi divocha a loupežníka, neboť tak na sebe i celý život pohlížel. Loupežníkem se uzavře edice Walserových románů v nakladatelství Opus, neboť již žádný další jeho román není znám.


...ík či lapka označuje lupiče či banditu loupícího ve volném terénu, často u cest ... Nikola Šuhaj Loupežník by Hana Ulrychová, Petr Ulrych on ... ... .Dále může označovat: v kultuře. Loupežník (drama) - drama Karla Čapka z roku 1920 Loupežník (film, 1931) - český film z roku 1931 natočený na motivy stejnojmenné hry Karla Čapka Nikola Šuhaj loupežník - kniha Ivana Olbrachta z roku 1933 ... Nikola Šuhaj loupežník is a Czech novel by Ivan Olbracht.It was first published in 1933. The story takes place in Carpathian Ruthenia, especially ... Loupežník by Munroe on Amazon Music - Amazon.com ... .It was first published in 1933. The story takes place in Carpathian Ruthenia, especially after, but including the duration of the World War One.. Plot. The whole story is set in Ruthenia. This region is forgotten, and people here are very poor and their only livelihood is the forests, where they say God lives and where there are a ... Po ní Loupežník vnikne do domu a zamkne se tam s Mimi. Fanka vzbouří celé město, všichni se shrom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY