Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století

Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století - Stanislav Balík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Balík,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Balík,. Číst Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace autorů z Masarykovy univerzity v Brně představuje koncentrovaný pohled na současnost a minulost české politiky. Zachycuje klíčové vývojové trendy posledních desetiletí a století a také analyzuje, jak politiku a politický systém ovlivňuje dědictví z komunistické i předkomunistické éry. Autoři tím výrazně reflektují skutečnost, že v dramatických změnách sametové revoluce a následných letech je možné najít řadu souvislostí, které pomáhají vysvětlit dnešní stav naší politiky.


...kého k Babišovi - Česká politika 19. až 21 ... Stanislav Balík | Databáze knih ... . století - Pavel Pšeja - Publikace autorů z Masarykovy univerzity v Brně představuje.. | Nakladatelství Dokořán OD PALACKÉHO K BABIŠOVI Česká politika 19 . až 21 . století Czech Politics from the 19th to 21st Century. Condition is Good. Shipped with USPS Media Mail. EU2 česká společnost a politika Kniha Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století Stanislav Balík, Vít Hlou ... OD PALACKÉHO K BABIŠOVI Česká politika 19 . až 21 ... ... . až 21. století Stanislav Balík, Vít Hloušek, Jan Holzer, Lubomír Kopeček, Pavel Pšeja, Andrew Roberts - Od Palackého k ... Kniha Od Palackého k Babišovi: Česká politika 19. až 21. století:Publikace autorů z Masarykovy univerzity v Brně představuje koncentrovaný pohled na současnost a minulost české politiky. Zachycuje klíčové vývojové trendy posledn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY