Tanzanie

Tanzanie - Jindřich Dejmek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Dejmek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanzanie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanzanie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Dejmek. Číst Tanzanie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o tanzanské historii, nenahrazuje podrobnou akademickou syntézu. Snaží se nicméně českému čtenáři prezentovat alespoň základní sumu historických – v zásadě pokud možno až k současnosti dováděných – elementárních procesů a informací, jež vřazuje do širšího kontextu nejen afrického, také do relace východní Afriky s Evropou a dalšími částmi světa. Podobně jako u dalších obdobných svazků této řady je přitom těžiště výkladu pochopitelně položeno na vývoj dějin moderních, tedy období koloniální a „postkoloniání“, jehož obsahem byla a stále je výstavba moderního státu.


...e je stát na východním pobřeží střední Afriky ... Tanzanie - Wikipedia ... .Vznikla v roce 1964 sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru.Na severovýchodě s ní sousedí Keňa, na severu Uganda, na severozápadě Rwanda a Burundi, na západě Demokratická republika Kongo, na jihozápadě Zambie a Malawi a na jihu Mosambik. Tanzania Tourism: Tripadvisor has 450,056 reviews of Tanzania Hotels, Attractions, and Restaurants making it your best Tanzania resource. La Tanzanie, sur un territoire encore plus grand qu ... Tanzanie — Wikipédia ... . La Tanzanie, sur un territoire encore plus grand que le Kenya (presque 2 fois la France), propose d'immenses savanes ponctuées d'acacias et de baobas, des montagnes et des volcans jaillis des ... Wherever you go in Tanzania, opportunities abound for getting to know the country's people and cultures. Meet red-cloaked Maasai warriors. Spend time with semi-nomadic Ba...SOUVISEJÍCÍ KNIHY