Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek

Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek - Hugo Schreiber | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hugo Schreiber
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hugo Schreiber. Číst Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektivní pohádka Ztraceni v klobouku vypráví napínavý příběh dětí ze školy v Kostelní ulici. Při zábavném představení se Anička s Kryštofem ztratí v klobouku kouzelníka Čáryfuka. Ocitnou se v říši pohádek, proletí se na kouzelném koberci a poznají krále Kaňku XIV. a saň Matyldu. Na stopu ztracených dětí přijde až detektiv Koudelka se psem Brokem. Hledá i známou dětskou lékařku Simeonu Vránovou, která učí děti létat. Napínavý děj plný překvapení se odehrává v Praze a na Kanárských ostrovech. Kniha je určena dětem do jedenácti let.


...ivní pohádka Ztraceni v klobouku vypráví napínavý příběh dětí ze školy v Kostelní ulici ... Nakladatelství Perseus | Knihy.ABZ.cz ... . Při zábavném představení se Anička s Kryštofem ztratí v klobouku kouzelníka Čáryfuka. Ocitnou se v říši pohádek, proletí se na kouzelném koberci a poznají krále Kaňku XIV. a saň Matyldu. Ocitnou se v říši pohádek, proletí se na kouzelném koberci a poznají krále Kaňku XIV. (mall.cz) Podobné produkty Detail. Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek (978-80-9 ... Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek - Hugo ... ... . (mall.cz) Podobné produkty Detail. Ztraceni v klobouku: Stopy vedou do říše pohádek (978-80-904757-3-1) Cena 194 Kč Detail ... Ztraceni v klobouku - Stopy vedou do říše pohádek - Hugo Schreiber . Detektivní pohádka Ztraceni v klobouku vypráví napínavý příběh dětí ze školy v Kostelní ulici. Při zábavném představení se Anička s Kryštofem ztratí v klobouku kouzelníka Čáryfuka. Ztraceni v klobouku. Kdo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY