Cizinec na pláži

Cizinec na pláži - Michele Campbell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michele Campbell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cizinec na pláži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cizinec na pláži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michele Campbell. Číst Cizinec na pláži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Luxusní dům na pláži, Jjedna žena mezi dvěma mužiI… A vražda. Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolených se svou rodinou. Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, objeví jako barman neznámý muž jménem Aidan, nikomu to nepřipadá nijak zvláštní. Carolinino manželství se hroutí a přepychový život, na kterém si zakládala, se začíná rozpadat. Útěchu a zároveň pomstu hledá zhrzená žena v Aidanově náručí. Z krátkého a zoufalého románku, který pro ni neznamenal nic, zato pro něj všechno, se ale náhle stává děsivá noční můra, v níž jde o život. Kdo manipuluje kým v téhle smrtící hře plné vášně, chorobné posedlosti a snahy o ovládnutí toho druhého? Kdo na sebe vezme vinu, když dojde k vraždě? A jaké tajemství skrývá samotná Caroline…?


... na pláži Michele Campbell. ... Vlastně tady v domě na pláži ještě ani jednou nebyl přes noc přesto, že jsme do něj napumpovali všechny naše peníze ... Cizinec na pláži - Michele Campbell | Elektronická kniha ... ... . Ten dům mezi námi zapříčinil velké napětí. Byl to můj sen, ne jeho. Stálo nás celé jmění, abychom koupili pozemek velikosti poštovní známky na tomhle ... Cizinec na pláži Michele Campbell. ... Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolených se svou rodinou. Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, ... E-Kniha: Cizinec na pláži (Michele Campbell) | bux.sk ... . Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, objeví ... LUXUSNÍ DŮM NA PLÁŽI, JEDNA ŽENA MEZI DVĚMA MUŽI… A VRAŽDA Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolenýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY