Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments: k 30. výročí Sametové revoluce

Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments: k 30. výročí Sametové revoluce - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments: k 30. výročí Sametové revoluce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments: k 30. výročí Sametové revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments: k 30. výročí Sametové revoluce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Olomoucké okamžiky 1989 je koncipována jako kronika či deník událostí jednoho roku. Zaměřuje se na dění v Olomouci a v tehdejším okrese Olomouc. Ve fotografiích autorů, jako jsou M. Valušková, V. Galgonek, J. Štreit, P. Zatloukal či L. Peřina, zahrnuje důležité a zlomové momenty z veřejného života, které zásadně přispěly k pádu politického režimu v bývalém Československu. Současně jsou prezentovány fotografie ze soukromých archivů, které zachycují všední život v tzv. "reálném socialismu". Kniha jak obsahem, tak i formátem inklinuje k méně "oficióznímu" pojetí oslav 30. výročí sametové revoluce. Je zaměřena především na mladší generaci, pro niž jsou mnohé události roku 1989 již dávno zapomenutou minulostí, kterou, jak ukazuje vývoj soudobé společnosti, je třeba neustále připomínat.The book Olomouc Moments 1989 is conceived as a diary of the events of one year. It is focused on the events in Olomouc and in the former district around it. Photos by well-known authors such as Valušková, Galgonek, Štreit, Zatloukal or Peřina include the key moments from public life, which contributed significantly to the fall of the political regime in former Czechoslovakia. There are also presented photos from private archives. The book tends toward a less "official" presentation of the celebrations of the thirtieth anniversary of the Velvet Revolution. The primary focus is on the younger generation for whom many of the events of the year 1989 are an already forgotten past, which there is a need to recall on an ongoing basis as evidenced by developments in current society.


...ké okamžiky 1989/ Olomouc Moments. k 30 ... Autoři věnovali publikaci Olomoucké okamžiky Adolfu ... ... . výročí Sametové revoluce . Autor:- Vydavateľstvo: Univerzita Palackého v Olomouci 2018 EAN: 9788024456003 Kniha Olomoucké okamžiky 1989 je koncipována jako kronika či deník událostí jednoho roku. Kniha: Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments Podtitul: k 30. výročí Sametové revoluce Kniha Olomoucké okamžiky 1989 je koncipována jako kronika či deník událostí jednoho roku. Kniha: Olomoucké okamžiky 1989 / Olom ... Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments ... . Kniha: Olomoucké okamžiky 1989 / Olomouc Moments a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Olomoucké okamžiky 1989/ Olomouc Moments - k 30. výročí Sametové revoluce . Kniha Olomoucké okamžiky 1989 je koncipována jako kronika či deník událostí jednoho roku. Zaměřuje se na dění v Olomouci a v tehdejším okrese Olomo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY