Rodinná terapie psychosomatických poruch: Rodina jako sociální děloha

Rodinná terapie psychosomatických poruch: Rodina jako sociální děloha - Vladislav Chvála, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Chvála,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinná terapie psychosomatických poruch: Rodina jako sociální děloha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodinná terapie psychosomatických poruch: Rodina jako sociální děloha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Chvála,. Číst Rodinná terapie psychosomatických poruch: Rodina jako sociální děloha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální ucelená koncepce rodiny, která sdružuje biologická a psychosociální fakta. Vývojový systém rodiny jako sociální dělohy je postavený na soudobém systemickém paradigmatu narativní terapie. Hlavní nástroj k zobrazení média rodiny představuje dialog, který oba autoři vedou. Rodina jako rostoucí organismus je tak nahlížena současně pohledem muže i ženy, lékaře i psycholožky. Tento přístup odkrývá netušené možnosti, jak pohlížet na stav zdraví a nemoci. Celá řada poruch a nemocí je zde líčena jako důsledek stagnujících vývojových oscilací celého rodinného systému. Autoři uvádějí i praktické zkušenosti s možností léčby, které sice pokrývají široké spektrum nemocí, nejlépe jsou však ilustrované na léčbě poruch příjmů potravy. Postoje autorů jsou v některých ohledech provokativní vzhledem ke stávajícímu paradigmatu, které je stále více orientováno na jedince. Přestože autoři integrují známá fakta, otevírají čtenáři nové a revoluční pohledy.


...lní ucelená koncepce rodiny, která sdružuje biologická a psychosociální fakta ... Rodinná terapie a poradenství: praktické informace - Šance ... ... . Vývojový systém rodiny jako sociální dělohy je postavený na soudobém systemickém paradigmatu narativní terapie. Hlavní nástroj k zobrazení média rodiny představuje dialog, který oba autoři vedou. Rodina jako rostoucí organismus je tak nahlížena současně pohledem muže i ženy ... Rodinná terapie psychosomatických poruch: Rodina jako sociální děloha. ... Rodinná terapie psychosomatických poruch Autor: Chvála, Vladislav a Trapkov ... PDF Seznámení s rodinnou terapií autorů a ... . ... Rodinná terapie psychosomatických poruch Autor: Chvála, Vladislav a Trapková, Ludmila Nakladatel: Portál EAN: 9788073675615 ISBN: 978-80-7367-561-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 228 stran, česky Kniha: Rodinná terapie psychosomatických poruch -- Rodina jako sociální děloha - Ludmila Trapková; Vladislav Chvála Fungujem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY