Detektiv Koumes - Podzimní případ

Detektiv Koumes - Podzimní případ - Josef Quis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Quis
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Koumes - Podzimní případ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Detektiv Koumes - Podzimní případ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Quis. Číst Detektiv Koumes - Podzimní případ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brouk Koumes, soukromý detektiv z louky pod lesem, začíná rozplétat neobvyklý případ ztráty kuchařské knihy. V průběhu vyšetřování se však množí další případy krádeží a okruh podezřelých se rozšiřuje. Kdo stojí v pozadí všech loupeží? Podaří se nakonec Koumesovi zabránit ohromnému nebezpečí a zachránit podzimní slavnost? Detektivní pohádkový příběh pro děti nepostrádá dobrodružství, napětí i laskavý humor.


...ny informace o produktu Kniha Detektiv Koumes - Podzimní případ, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Detektiv Koumes - Podzimní případ ... Detektiv Koumes Podzimní případ - Knihy.cz ... . Brána Detektiv Koumes - Podzimní případ - Quis Josef . Brouk Koumes, soukromý detektiv z louky pod lesem, začíná rozplétat neobvyklý případ ztráty kuchařské knihy.V průběhu vyšetřování se však množí další případy krádeží a okruh podezřelých se rozšiřuje. Koupit Koupit eknihu. Brouk Koumes, soukromý detektiv z louky pod lesem, začíná rozplétat neobvyklý případ ztráty kuchařské knihy. V průběhu vyšetřová ... Detektiv koumes podzimni pripad | Sleviste.cz ... . Koupit Koupit eknihu. Brouk Koumes, soukromý detektiv z louky pod lesem, začíná rozplétat neobvyklý případ ztráty kuchařské knihy. V průběhu vyšetřování se však množí další případy krádeží a okruh podezřelých se rozšiřuje. Brouk Koumes, soukromý detektiv z louky pod lesem, začíná rozplétat neobvyklý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY