Od soumraku do svítání: Průvodce noční krajinářskou fotografií

Od soumraku do svítání: Průvodce noční krajinářskou fotografií - Glenn Randall | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Glenn Randall
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Od soumraku do svítání: Průvodce noční krajinářskou fotografií.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od soumraku do svítání: Průvodce noční krajinářskou fotografií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Glenn Randall. Číst Od soumraku do svítání: Průvodce noční krajinářskou fotografií Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dnešní době se fotografům krajinářům otevírá zcela nový svět. To, co ještě před několika lety bylo nesmírně obtížnou disciplínou, je dnes dostupné téměř každému. Mluvíme samozřejmě o fotografii noční oblohy. Nejnovější digitální fotoaparáty umožňují vstoupit do této krajinářské disciplíny opravdu každému. Bez znalostí a zkušeností to ale nepůjde. Glenn Randall s vámi na stránkách této knihy sdílí 40 let zkušeností krajinářského fotografa a fotografa noční oblohy. Naučíte se vše od fotografování hvězdných drah (star trails) přes focení měsíce a mléčné dráhy až po speciality, jako je fotografování polární záře. Každá z disciplín je specifická a často vyžaduje jiný přístup k expozici, kompozici i následné úpravě snímků.


...AKU do SVÍTÁNÍ. Průvodce noční krajinářskou fotografií ... Knihy, 3. strana | befoto.cz ... . Průvodce noční krajinářskou fotografií. Glenn Randall. Od SOUMRAKU do SVÍTÁNÍ. ISBN 978-80-7413-413-5. £9.99. 9 ... Od SOUMRAKU do SVÍTÁNÍ (Průvodce noční krajinářskou fotografií) ... 530 Kč. 445 Kč. Ušetříte. 85 Kč. Skladem. Doručení v čtvrtek 21.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách již od 19.05.2020. Koupit. Anotace. ... Mluvíme samozřejmě o fotografi ... Noční doba | Knihy.ABZ.cz ... .05.2020. Koupit. Anotace. ... Mluvíme samozřejmě o fotografii noční oblohy. Nejnovější digitální fotoaparáty umožňují ... Od SOUMRAKU do SVÍTÁNÍ: Průvodce noční krajinářskou fotografií (978-80-7413-413-5) Kniha - autor Glenn Randall, 224 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá V dnešní době se fotografům kr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY