Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost

Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost - Brigitte Luciani, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brigitte Luciani,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brigitte Luciani,. Číst Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jezevci jsou pomalí a rozvážní. Lišky jsou hlučné a zbrklé. Jezevci milují pořádek, lišky binec. Rozhodně nemají nic společného. Když Rézinka s maminkou Margaritou přijdou o příbytek, poskytne liškám střechu nad hlavou pan Jezevec. Nakonec se s paní Liškou dohodnou, že spolu budou žít. A co na to jejich děti? Stojí o další sourozence a nevlastního rodiče? Je pan Jezevec na Rézinku moc přísný? Má ji maminka pořád ráda?


...evec a paní Liška 2 - Rušná domácnost; Listování ... Pan Jezevec a paní Liška 1 - První setkání - - Megakonyvek.hu ... . Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost Brigitte Luciani. Táta Jezevec a máma Liška? Seznamte se - neobvyklá rodinka je tu! Jezevci jsou pomalí a rozvážní. Lišky jsou hlučné a zbrklé. Jezevci milují pořádek, lišky binec. Rozhodně nemají nic společného. Když Rézinka s maminkou Margaritou přijdou o příbytek, poskytne liškám střechu nad hlavou pan Jezevec. Nakonec se s paní Liškou dohodnou, že spolu budou ... Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost | Dumknihy.cz ... ... . Nakonec se s paní Liškou dohodnou, že spolu budou žít. A co na to jejich děti? Stojí o další sourozence a nevlastního rodiče? Je pan Jezevec na Rézinku moc přísný? Pan Jezevec a paní Liška 2 - Rušná domácnost Autor: Luciani, Brigitte a Tharletová, Eve Nakladatel: Egmont EAN: 9788025247501 IS...SOUVISEJÍCÍ KNIHY