Píseň oceli

Píseň oceli - Michaela Merglová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Merglová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Píseň oceli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Píseň oceli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Merglová. Číst Píseň oceli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý příběh někde začíná. Tenhle shodou okolností mezi stehny jedné vdané paničky a končí, no končí tam, kam se může dostat jen fantazie jedné z nejtalentovanějších autorek české fantastiky. Básník Minangar nemá v kapse ani vindru a doma v Údolí ho čekají leda tak modřiny od nakrknutého manžela, kterému chodil za ženou. Ani horal Cuchenan na tom není o moc lépe, po smrti mistra kováře, jemuž sloužil, se sbalil a odešel na jih za nejistou budoucností. Osud je ale svede dohromady, a tím začíná cesta za dobrodružstvím, na níž nechybějí draci, démoni z lesů, král zlodějů a samozřejmě spousta žen! Zaposlouchejte se do písně oceli, která se vydává ke kořenům toho nejlepšího z žánru fantasy.


... oceli je doslova seskládaná z tradičních, někdy až klišé fantasy prvků ... Píseň - Seznam.cz ... . Ale pouze čistě z nich, takže originalitu aby zde jeden opravdu pohledal. Bylo to jako číst něco, co už jste četli několikrát předtím. A bohužel tohle je myšlenka, která se mi drala na mysl až nezdravě často, vlastně při každé větší ... SOUTĚŽ: Míša Merglová, Píseň oceli Článek od: Redakce - 03.03.2020 Míša Merglová nepřišla na českou fantasy scénu jako úplný bles ... Recenzia - Michaela Merglová: Píseň oceli | Ena | Fandom SK ... .03.2020 Míša Merglová nepřišla na českou fantasy scénu jako úplný blesk z čistého nebe, kdo se trochu vyzná a sleduje povídkové sborníky nebo čte Pevnost, musel na tohle jméno narazit už před vydáním její prvotiny. Elektronická kniha Píseň oceli na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Píseň oceli od ostatních uživat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY