Pláž v noci

Pláž v noci - Elena Ferrante | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elena Ferrante
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pláž v noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pláž v noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Ferrante. Číst Pláž v noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krátký napínavý příběh od Eleny Ferrante, autorky tetralogie Geniální přítelkyně, je svou tematikou propojený s jejím dalším románem Temná dcera. Ferrante rozvinula motiv ztracené panenky Celiny, která byla malou holčičkou jménem Mati ponechána na konci dne na pláži napospas svému osudu. Mati totiž dostala kotě, a Celina si připadá zrazená a opuštěná. V noci zažívá neuvěřitelná, často děsivá a tajemná dobrodružství, pociťuje strach a zakouší žárlivost. S východem slunce ale zjišťuje, že nic není takové, jaké se to předchozího dne zdálo být. Knížka je bohatě ilustrovaná Marou Cerri, jednou z nejžádanějších evropských ilustrátorek, která pravidelně spolupracuje s novinami a časopisy.


...v noci Autor: Ferrante, Elena Nakladatel: Prostor EAN: 9788072604388 ISBN: 978-80-7260-438-8 Originál: La spiaggia di notte Překlad: Flemrová, Alice Ilustrace: Cerri, Mara Popis: 1× kniha, brožovaná, 44 stran, česky Rozměry: 16 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Recenze: Elena Ferrante - Pláž v noci - Ústecký deník ... . vydání) Pláž v noci book. Read 211 reviews from the world's largest community for readers. Elena Ferrante sa v tejto detskej knihe vracia k príbehu románu Temná ... Stratená (ukradnutá) bábika Celina rozpráva príbeh o strašnej noci, čo prežila na pláži, o žiarlivosti na mačiatko Minù, o pocitoch opustenosti a smútku, a o nočných morách. Spolu so snovými ilustráciami Mary Cerri je Pláž v noci príbehom p ... Pláž v noci - Elena Ferrante | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Stratená (ukradnutá) bábika Celina rozpráva príbeh o strašnej noci, čo prežila na pláži, o žiarlivosti na mačiatko Minù, o pocitoch opustenosti a smútku, a o nočných morách. Spolu so snovými ilustráciami Mary Cerri je Pláž v noci príbehom pre všetky verné aj budúce čitateľky Eleny Ferrante. Pre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY