Hloubení

Hloubení - Robert Holdstock | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Holdstock
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hloubení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hloubení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Holdstock. Číst Hloubení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alex Bradley je chlapec s bujnou dětskou fantazií, který žije nedaleko prastarého lesa, jenž před časem pohltil jeho kamarádku Tallis a nyní začíná působit i na něho. Ovšem veškeré kontakty s lesem jsou čím dál nebezpečnější a chlapcovu psychiku těžce poznamenávají, až jednoho dne Alex zmizí. Když je po čase na kraji lesa nalezeno dětské tělo, všichni včetně zdrcených rodičů v něm poznají Alexe. Ale možná je vše jinak. Možná les Alexe vstřebal, vtáhl ho do svého zeleného srdce, a teď z jeho snů a děsů čerpá inspiraci pro vytváření mytág, zvláštních bytostí, které les zalidňují, jak to udělal již mnohokrát předtím. Jenže Alexova mytága jsou jiná – postižená, vykolejená tak, jak byl v posledním období svého života on – a začínají ohrožovat nejen svého tvůrce, ale i les jako takový…V příběhu Richarda Bradleyho, který se skupinou vědců pátrá po ztraceném synovi, Robert Holdstock dokazuje, že jeho les mytág zdaleka nevydal všechna svá tajemství. A „hloubení“, nevyzpytatelné průchody, jimiž je Ryhop protkán, mohou Richardovu cestu zkrátit, avšak mohou ho i navždy uvěznit v hlubinách tajemného hvozdu. Předmluvu k novému českému vydání románu Hloubení napsal velmistr žánru Michael Moorcock a připojen je i doslov samotného Roberta Holdstocka.


...A 15115: "Red Cedar Renegade", [email protected] Mile Auction Race! $ 1,000 ... Houben - Wikipedia ... .00 Sold IF 2014 Nanez 753: Direct Daughter of "Top Shelf" $ 1,200.00 Elektrojiskrové hloubení. Hloubicí stroj čili hloubička vypadá podobně jako vertikální frézka se stolem a křížovým posuvem, místo vřetene je však držák elektrody, který periodicky zajíždí do záběru a když nastane výboj, vyjíždí ven. Naprogramovat lze i pohyb do stran. The Hoesch reaction or Houben-Hoesch reaction is an organic rea ... Deborah Houben Profiles | Facebook ... . The Hoesch reaction or Houben-Hoesch reaction is an organic reaction in which a nitrile reacts with an arene compound to form an aryl ketone.The reaction is a type of Friedel-Crafts acylation with hydrogen chloride and a Lewis acid catalyst.. The synthesis of 2,4,6-Trihydroxyacetophenone (THAP) from phloroglucinol is representative: If two-equivalent...SOUVISEJÍCÍ KNIHY