Neobyčejné okamžiky historie

Neobyčejné okamžiky historie - Karel Pacner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Pacner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobyčejné okamžiky historie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neobyčejné okamžiky historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Pacner. Číst Neobyčejné okamžiky historie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sešli se v jedné knize: Alfred Nobel, Stalin, Kennedyová či Putinovi vězni... Překvapivé až neuvěřitelné příběhy moderních dějin, kterým historici nevěnovali příliš pozornost, objevil publicista Karel Pacner. Hrdiny poutavé knihy jsou např. první dáma USA Jacqueline Kennedyová, která působila též coby nenápadná nakladatelská redaktorka a podnítila českého autora k vydání bestselleru, Stalinův nově objevený zbrojnoš a zároveň jeho oběť či spisovatel Gorkij, který tajně navštívil gulag. Autorův záběr na poli historie 20. a nyní už i 21. století je široký a výběr témat pestrý.


...jné okamžiky historie Karel Pacner. .. ... Neobyčejné okamžiky historie | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Autorův záběr na poli historie 20. a nyní už i 21. století je široký a výběr témat pestrý. 242 Kč 269 Kč - ušetříte 27 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Neobyčejné okamžiky historie . Karel Pacner; Karel Pacner . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Historie Medicína Přírodní vědy Literatura faktu Společenské vědy Technika a průmysl. Rodák z Janovic nad Úhlavou. Celý ... Neobyčejné okamžiky historie - Karel Pacner | Knihy.ABZ.cz ... . Rodák z Janovic nad Úhlavou. Celý život se zabýval popularizací vědy a zvláště pak kosmonautiky na stránkách deníku Mladá ... Neobyčejné okamžiky historie. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení F...SOUVISEJÍCÍ KNIHY