Poslušná manželka

Poslušná manželka - Samra Zafarová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Samra Zafarová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslušná manželka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslušná manželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samra Zafarová. Číst Poslušná manželka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka je spisovatelka, aktivistka za lidská práva a zakladatelka neziskové organizace na pomoc týraným ženám. V této knize líčí, co všechno musela prožít, než se jí podařilo postavit se na vlastní nohy. V šestnácti letech jí rodina podle muslimských zvyklostí domluvila sňatek s mužem, jehož dívka nikdy předtím neviděla a za nímž by se musela vypravit do Kanady. Samra, která touží po vzdělání, se tedy vydává do daleké země a doufá, že se jí podaří dokončit studium a pokračovat na univerzitě. V Kanadě však na ni čeká zcela jiná realita. Dívka se stává vězněm ve vlastním domě, manžel ji ustavičně kontroluje, ponižuje a psychicky i fyzicky týrá. Stejně nemilosrdně s ní zacházejí i jeho rodiče. Samra tak namísto vzdělání otěhotní, ale ani po narození dvou dcer se situace nezlepší. Teprve postupně se právě kvůli svým dcerám rozhodne sebrat odvahu a manžela opustit. Nastává dlouhá cesta za svobodou.


...o tradičné kresťanské manželstvo sa mi páči najviac ... Kniha: Poslušná manželka - Samra Zafarová | Knihy.ABZ.cz ... . Muž ako milujúca autorita (hlava rodiny) a milujúca žena, ktorá mu je s láskou podriadená. Takto je to podľa mňa ... Kniha Poslušná manželka Přidat komentář. alnahu. 53 08. března. Já jsem si knihu půjčila v knihovně -smutný příběh dívky ,která se vdávala podle muslimského zvyku velmi mladá za muže ,kterého nikdy neviděla.S počátku byla šťastná do doby než se přestěhoval ... Zafarova samra poslusna manzelka levně | Blesk zboží ... .S počátku byla šťastná do doby než se přestěhovala za svým manželem ,který se po té velmi změnil ,jeho ... Poslušná manželka - Samra Zafarová. Autorka je spisovatelka, aktivistka za lidská práva a zakladatelka neziskové organizace na pomoc týraným ženám. V... Poslušná manželka - Samra Zafarová Autorka je spisovatelka, ak...SOUVISEJÍCÍ KNIHY