Tajemný i známý svět stromů

Tajemný i známý svět stromů - Ladislav Bláha (ed.) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Bláha (ed.)
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemný i známý svět stromů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemný i známý svět stromů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Bláha (ed.). Číst Tajemný i známý svět stromů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová kniha autorského kolektivu vedeného Ladislavem Bláhou pokračuje v tradici založené publikacemi Ze života stromů (2008) a Zvláštní tvary dřevin (2014). Poutavým a poučeným způsobem poukazuje na krásu a proměnlivost přírody, zejména stromů, ale i bylin v přírodě v normálních i v extrémních podmínkách. Publikace má za cíl nejen „lahodit oku“ zobrazenými fotografiemi, ale i plnit populárně naučnou funkci. Zaměřuje se i na ne zcela běžně rozebírané vlastnosti a zvláštnosti rostlin, např. problematiku vlivu tzv. globálního oteplování a rostoucí variability počasí, historii rostlinstva na zemi nebo možnosti využití rostlin v kriminalistice. Přejeme čtenářům prožití příjemných chvil při prohlížení této publikace. Doufáme, že se i něco nového dozvědí a hlavně, že se již potřetí budou moci podívat na celou řadu snímků z přírody se zajímavými rostlinami, hlavně dřevinami.


... i známý svět stromů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Ze života stromů - Ladislav Bláha | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Detailní popis produktu. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého ... Tajemný svět stromů | Prima Zoom ... . Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky, láskyplně se ... Nahlédněte do života a histo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY